Про компанію

Телефон Кросс

Перезвонити мені

ТМ Кросс

Одні з перших, ми в далеких 90-х самі починали інкубувати яйце. Спочатку обходилися старим радянським інкубатором, але він морально застарів і виникла потреба в чомусь зовсім новому. Перебравши український ринок інкубаційного обладнання, випробувавши кілька моделей інкубаторів, ми прийшли до висновку що наш птахівник гідний користуватися кращими моделями - але таких не було (і мало що толкового є на даний момент). Ось ми і вирішили зробити такий інкубатор, який не в теорії, а на практиці надійно служив, мав високу виводимість, повністю виконував всі свої функції в автоматичному режимі і був хорошим помічником для птахівника.
Головне гасло компанії КРОСС - ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ. З моменту виробництва першої моделі пройшли десятки років - інкубатори за цей час дуже сильно змінилися, стали більш технічно оснащеними, раніше нормою був ручний переворот яєць, зараз це вже в минулому - система повороту в інкубаторах Крос працює на ВІДМІННО вже десяток років, але незалежно від технологічних інновацій ми намагаємося, щоб управління інкубатором було ПРОСТИМ, а показники виведення пташенят максимально високими, аж до 99%.
Погодьтеся - всі інші параметри інкубатора не мають значення, якщо виводимість низька. Виводимість, виводимість, ще раз виводимість !!! Це запорука успіху наших інкубаторів. Жоден інкубатор не сходить з конвеєра поки не пройде всі потрібні тести - системи автоматичного перевороту, системи зволоження, системи підтримки температури, конвекція (змішування повітря в інкубаторі), контроль СО2 і багато іншого.
Зараз в компанії працює більше 150 висококласних фахівців - це наша головна цінність і гордість. Варто відзначити і високоточне обладнання яке з успіхом застосовується у виробництві інкубаторів. Нашими стратегічними партнерами є такі відомі світові бренди в своїх галузях як DeWalt, MILLSTAR, FEMKO, Sorex, IDM ...
Унікальна технологія конвекції і перевороту зарекомендувала себе тільки з кращого боку, досить проста і ефективна. Промисловий інкубатор "КРОСС" захищений патентами в Україні, Російській Федерації і Республіці Білорусь.
ТМ "КРОСС" забезпечує гарантійне (1-3 роки) та післягарантійне обслуговування (10 років і більше) своєї продукції. Всі інкубатори, вироблені ТМ "КРОСС", проходять настройку і тестування в лабораторних умовах, максимально наближених до реальних умов експлуатації.
Ми готові ділиться своїми знаннями з новачками в птахівництві, ми готові слухати і враховувати побажання професіоналів, ми відкрита компанія і готові до будь-якого виду сумлінного співробітництва.
Активно поширюємо знань про нові технології в птахівництві та інкубування різних видів птиці: бройлерів, несучки, гусей, качки, перепелів, страусів, індиків, фазанів ...
Доставка автоматичних інкубаторів КРОСС здійснюється в будь-який куточок України. Перед відправкою інкубатори ретельно упаковуються - випадків пошкодження інкубаторів не було. Чекаємо Ваших замовлень, завжди раді відповісти на виникаючі питання по інкубуванню яєць і про вибір інкубатора, навіть якщо Ви виберете іншого виробника.

Рекомендуємо купити інкубатор у нас на сайті!
P.S. Все одно потім купите - КРОСС!

Циплята

Швидкий зв'язок

TM "KROSS"
Україна, м. Луцьк, вул. Ранкова 20
Тел.: +38(099)7580896 
Email: office@kross.in.ua