Інкубація бройлера

Телефон Кросс

Перезвонити мені

Утримання бройлерів

Кросс Кобб 500 Прихильність компанії Кобб генетичному прогресу дозволяє постійно підвищувати показники продуктивності на всіх рівнях виробництва племінної та бройлерної продукціі. Проте, для того, щоб виявити генетичний потенціал породи та забезпечити стійку продуктивність стада, кожному технологу необхідно керуватися визначеною програмою по утриманню та вирощування птиці.

Всесвітній успіх продукції Кобб позволілнакопіть значний досвід в технології утримання кросів в самих різних ситуаціях, таких як вирощування птиці в жаркому і холодному кліматі, умовах контрольованого мікрокліматаі в відкритих пташниках. Дане узагальнене "Керівництво по утримання та вирощування бройлерів" і "Керівництво по утримання та вирощування батьківського стада" покликані допомогти Вам у розробці конкретної програми утримання птиці.


Інкубація


За останні роки в інкубаторах відбулося багато змін, наприклад, таких як застосування комп'ютерного моніторингу та управління машинами, автоматизація багатьох щоденних операцій. До того ж, збільшується розуміння ролі інкубатора в боротьбі з хворобами. Розумне усвідомлення принципів інкубації яйця і виведення курчат життєво важливо для оволодіння результатами цих змін. "Керівництво з управління інкубатором" написано для пояснення цих принципів, що мають відношення до батьківського поголів'я бройлерів, а також з метою виявити основні аспекти управління інкубатором, починаючи від виробництва яєць до доставки курчат.


Все про крос Cobb500


Вартість корму становить 60% від собівартості бройлерного виробництва. Згідно з прогнозами, витрати на корм в найближчі 1-2 роки будуть залишатися високими. Ефективне використання корму є найбільш значущим чинником в забезпеченні економічно вигідної собівартості вирощування птиці.

 

Кобб 500

При селекції кросу Кобб 500 особлива увага була направлена на ефективні показники конверсії корму. У всіх країна світу цей крос демонструє найнижчі кормозатрати на виробництво 1 кг або фунти курячого м'яса. Ефективна конверсія корму і відмінна швидкість росту допомагають споживачеві домогтися планових показників живої маси бройлерів при найнижчій собівартості виробництва в порівнянні з конкурентами. Кобб поєднав ці два показника в кросі Кобб 500 - найефективнішому і успішному бройлері в світі.

Детальніше про «Кросс Кобб 500».

Швидкий зв'язок

TM "KROSS"
Україна, м. Луцьк, вул. Ранкова 20
Тел.: +38(099)7580896 
Email: office@kross.in.ua